skip to Main Content
Jauns E-veikals ICO2.lv

Jauns e-veikals iCO2.lv

Gaisa kvalitāte telpās ir kļuvusi par Latvijas un pasaules aktualitāti. Vairāk un vairāk cilvēku sākuši apzināties svaiga gaisa nozīmi. Sekojot tendencēm esam izveidojuši mājas lapu un e-veikalu www.iCO2.lv. Piedāvājam iegādāties bezvadu CO2, temperatūras un mitruma mērītājus ar mākoni.

Piedāvājam iegādāties somu firmas Connected Inventions mērītājus ar IoT lietu interneta pieslēgumu Sigfox. Tas nozīmē, ka nopērkot mērītāju mūsu veikalā, saņemsiet ierīci un pieslēgumu iCO2.lv mākonim. Šis bezvadu mērītājs darbosies ar 1 bateriju 5 gadus un nepārtraukti sūtīs datus uz mākoni. Lietu internets darbojas neatkarīgi no wi-fi vai mobilajiem sakariem. Kurās pislētās ir Sigfox zona var izlasīt šeit. Šis ir tirgū viens no lētākajiem gaisa kvalitātes mērīšanas risinājumiem ar datu arhivēšanu.

Kāpēc gaisa kvalitāte ir saistīta ar enerģiju?

Miktroklimats telpās maksā naudu! Reiz slavenais dāņu arhitekts Bjarke Ingels jokoja, ka arhitektu (arī inženieru) kļūdas var “aizbāzt” ar enerģiju. Kādu telpu nevar apsildīt pienācīgi? Uzstādam papildus sildītāju! Ēkas ir dažādas, katrā ir citādas ierīces, katra ēka dažādi reaģē uz āra apstākļiem. Iesakām apvienot telpu mikroklimata mērījumus ar enerģijas patēriņu. Tas nozīmē, ka iegādājoties iCO2.lv mērītāju Jūs jau spersiet pirmo soli uz enerģijas pārvaldību. Mūsu platformā redzat CO2 mērījumus, variet uzstādīt brīdinājuma sliekšņus e-pastiem un īsziņām. Tomēr vērsiet uzmanību arī temperatūras mērījumiem! Vai darba vietā naktī telpu temperatūra samazinās? Vai kovid laikā slēgtajā skolā ir vesāk? Pieslēdzot platformai arī Rīgas Siltums skaitītāju (to maksā izdarīt 0,00 EUR) redzēsiet pilnu ainu, cik Jūsu ekā maksā uzturēt telpās vajadzīgo mikroklimatu. Labs saimnieks izejot no istabas izslēdz gaismu. Esi centīgs saimnieks un izejot no ēkas arī neaizmirsti uzslēgt mazāk intensīvu apkuri un ventilāciju. Visās ēkās nu jau ir automatizētie siltummezglu regulatori, tajos ir pulkstenis, kalendārs. Energodata.lv platforma palīdzēs atrast režīmus, kas piemēroti ēkai. Viegli atradīsiet cik varat atļauties samazināt telpu temperatūru brīvdienās un cik agri pirmdienās pirms darba laika sākt kurināt. Ar mums viegli aizmirst mītus par kurināšanu brīvdienās, jo pacelt temperatūru maksās vairāk. Tādu ēku mūsdienās vairs nav.

Iesaku arī www.iCO2.lv iegādāto mērītāju apvienot ar Sadales Tīkls skaitītāja datiem. Elektrības skaitītāja garfikā redzams būs objekta darba laiks un CO2 mērītāja temperatūras sensors lieliski parādīs vai telpas temperatūra izmainās ārpus darba laika. Sadales Tīkls skaitītājus juridiskie klienti var pievienot Energodati.lv platformai automātiski, saviem spēkiem 3 min. laikā. Sīkāk šeit.

Back To Top