skip to Main Content
Kā Pieslēgt Liepājas, Ventspils, Jūrmalas, Tukuma Vai Citu Pilsētu Siltuma Skaitītājus?

Kā pieslēgt Liepājas, Ventspils, Jūrmalas, Tukuma vai citu pilsētu siltuma skaitītājus?

Daudzās pilsētās, ēku ievados ir jau uzstādīti viedie siltuma skaitītāji. Lai pieslēgtu šo skaitītāju pie Energodati.lv rakstiet vēstuli uz info@energodati.lv vai lietojiet kontaktformu šeit. Vēstulē miniet objekta adresi un mēs sagatavosim saskaņojumu ar pilsētas siltumtīkliem datu apmaiņas uzsākšanai. Uzsākot datu mēs iegūstam arī ēkas vēsturisko patēriņu par vairākiem gadiem. Tas nozīmē, ka jau tajā pašā dienā varēsiet uzsākt ēkas apkures regulēšanas novērtēšanu, motivēt servisa cilvēkus strādāt atbildīgāk un atšķetināt būtiskus notikumus vēsturē. Energodati.lv klients, kas izmanto šo pakalpojumu parasti pievieno sistēmai arī citus lietotājus, gan ēkas pārziņus, servisa darbiniekus un vadību. Energodati.lv katram lietotājam var izveidot savu starta ekrāna izskatu. Tas nozīmē, ka vadītājs redzēs ēkas galveno novērtējumu un to vai sasniegs plānoto patēriņa budžetu. Gudri klienti gada vidū jau pārplāno budžetu, ja darbiniekiem izdodas veikt vērā ņemamus ietaupījumus.

Pilsētas kurās ir viedie skaitītāji: Liepāja, Ventspils, Tukums, Salaspils, Jelgava, Valmiera, Jūrmala, Gulbenē u.c.

Rakstiet un mēs pārbaudīsim vai dati ir pieejami. Ja Jūsu pilsētā nav viedie siltuma skaitītāji, tad piedāvājam uzstādīt atsevišķu datu logeri, kas datus nolasīs un pārraidīs uz Energodati.lv. Sazināties ar mums un mēs sagatavosim piedāvājumu. Lai tas būtu operatīvi atsūtiet sava skaitītāja fotogrāfiju uz e-pastu.

Par to kā novērtēt ēkas apkures regulēšanu. Energodati.lv bloga ierakstā šeit: https://www.energodati.lv/2021/03/02/kas-ir-l-100-km-ekam/.

Back To Top