skip to Main Content
Kā Pieslēgt AS “Rīgas Siltums” Datus Energodati.lv?

Kā pieslēgt AS “Rīgas Siltums” datus Energodati.lv?

Jau vairāk kā 8 gadus AS “Rīgas Siltums” ikdienu, automātiski nolasa gandrīz visus siltuma skaitītāju datus. Esam priecīgi ziņot, ka Energodati.lv ir izveidojusies lieliska sadarbība ar AS “Rīgas Siltums” speciālistiem. Piedāvājam mūsdienīgu risinājumu datu apmaiņai. 

Uzsāciet energoefektivitātes monitoringu ar ieejošo skaitītāju datiem. Sazinieties ar mums šeit un pieprasiet dokumentu, kas iesniedzams AS “Rīgas Siltums”, mēs to priekš Jums sagatavosim, aizpildīsim un norādīsim, kur aizsūtīt. Pēc tam gan ikdienas patēriņi, gan vēsturiskie dati automātiski nonāks Energodati.lv. Tas ir elementāri, ātri un lēti izveidot mūsdienīgu enerģijas monitoringa sistēmu balstītu jau uz esošajiem datiem. Nav jāuzstāda kādas iekārtas, nav jāmontē vadi, Jūs vienkārši izmantojat tos datus, kuru uzturēšana jau iekļauta siltuma tarifā. AS “Rīgas Siltums” par 1 nolasījumu iekāsē 0,015 EUR, ja mēnesī ir 30 dienas, tad pie Jūsu rēķina papildus būs jāmaksā 0,45 EUR. Tas taču ir lēti. 

Izvēloties Energodati.lv paketi “Elementārais” iegūstiet savam objektam mūsdienīgu instrumentu, kas uzraudzīs apkures darbību izmantojot tikai siltuma patēriņa datus un āra laika apstākļu reģistru. Energoefektivitātes monitorings ir vienkārši un ātri uzsākams.

Par apkures regulēšananas kvalitāti iepazīsties ar šo bloga ierakstu un tajā esošo video prezentāciju: https://www.energodati.lv/2021/03/02/kas-ir-l-100-km-ekam/

Back To Top