skip to Main Content
fons-2
Kā pašam izveidot monitoringa sistēmu uz Energodati.lv bāzes?

Klientam ir jābūt esošajiem vai jauniem skaitītājiem ar impulsa izeju. Tie var būt elektrības, siltuma, gāzes, tvaika, ūdens vai jebkura cita veida skaitītāji. Impulsa bloks ir aprīkots ar AA tipa bateriju un antenu, tas darbojas lietu interneta tīklā. Sakaru pārklājuma zona pieejama Rīgā un apkārtnē, kā arī lielajās pilsētās.

  1. Iegādājies no mums pulsa nolasīšanas moduli. Mēs piegādāsim jau ieslēgtu ierīci un piesaitītu klienta profilam Energodati.lv sistēmā.
  2. Atskrūvē ierīces vāciņu
  3. Pievieno skaitītāja impulsa izejas pie spailēm 1 un 2.
  4. Ienāc Energodati.lv nosauc skaitītāju vārdā un iestati cik vērts ir 1 impulss.

Pie vienas sitēmas var būt neierobežots skaits ierīču un citu sensoru.

Varat izmantot pulsa ierīci uz dažādiem skaitītājiem. Energodati.lv sistēmā ir ērts datu eksports uz excel.

Lietu interneta pārklājuma zona jau pieejama lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju. Ja Jūsu pilsētā zonas nav, varam piedāvāt iegādāties lokālo bāzes staciju vai to nomāt. Viena bāzes stacija izveido pārklājuma zonu vismaz 10 km rādiusā un pie tās var ieslēgt vairāk kā 1000 mērītājus, sensorus un detektorus.

 

sigfox-Latvijā
1 atskruvet impulsa bloku
2 ievietot pulsa vadu
pievienot pie ieejas 1 un 2

Pieslēdziet sensorus un detektorus energodati.lv platformai

Risinājums mūsdienīgai pārvaldībai, energoefektivitātei un ilgtspējai

Dati vienā platformā

Dodiet saviem datiem pievienoto vērtību. Plašas iespējas automātiskai datu analīzei. Tā ir augstāka līmeņa analīze sensoru un detektoru datus apvienojot ar enerģijas patēriņu, nostrādātajām stundām, saražoto produkcijas daudzumu u.c.

Attālināts datu monitorings

Brīvi veidojams infopanelis aktuālo datu vizualizacijai, vēturisko datu arhīvs. Pieejama datu nolasīšana paralēli no esošajām sistēmām. Datu savākšana ar radio vai kabeļu sistēmām. Atbalstam Sigfox un LoRa tehnoloģijas.

Brīdinājumi e-pastā vai sms

Energodati.lv lietotāji paši var pievienot papildus sitēmas lietotājus un brīdinājumu saņēmējus. Ievadot e-pastu vai tālruņa numuru sistēma izstūtīs brīdinājumus, kad nolasītie dati būs ārpus normas robežām.

Piemeklēsim Jūsu situācijai labāko un atbilstošāko variantu

Bloga raksti

Par energoefektivitāti un plašajām energodati.lv platformas iespējām

Back To Top