skip to Main Content
fons-2
Kā pieslēgt pilsētu siltumtīklu datus?

Daudzās pilsētās, ēku ievados ir jau uzstādīti viedie siltuma skaitītāji. Lai pieslēgtu šo skaitītāju pie Energodati.lv rakstiet vēstuli uz info@energodati.lv vai lietojiet kontaktformu šeit.

Vēstulē miniet objekta adresi un mēs sagatavosim saskaņojumu ar pilsētas siltumtīkliem datu apmaiņas uzsākšanai. Uzsākot datu mēs iegūstam arī ēkas vēsturisko patēriņu par vairākiem gadiem. Tas nozīmē, ka jau tajā pašā dienā varēsiet uzsākt ēkas apkures regulēšanas novērtēšanu, motivēt servisa cilvēkus strādāt atbildīgāk un atšķetināt būtiskus notikumus vēsturē.

Energodati.lv klients, kas izmanto šo pakalpojumu parasti pievieno sistēmai arī citus lietotājus, gan ēkas pārziņus, servisa darbiniekus un vadību. Energodati.lv katram lietotājam var izveidot savu starta ekrāna izskatu. Tas nozīmē, ka vadītājs redzēs ēkas galveno novērtējumu un to vai sasniegs plānoto patēriņa budžetu. Gudri klienti gada vidū jau pārplāno budžetu, ja darbiniekiem izdodas veikt vērā ņemamus ietaupījumus.

Pilsētas kurās ir viedie skaitītāji: Liepāja, Ventspils, Tukums, Salaspils, Jelgava, Valmiera, Jūrmala, Gulbenē u.c.

Rakstiet un mēs pārbaudīsim vai dati ir pieejami. Ja Jūsu pilsētā nav viedie siltuma skaitītāji, tad piedāvājam uzstādīt atsevišķu datu logeri, kas datus nolasīs un pārraidīs uz Energodati.lv. Sazināties ar mums un mēs sagatavosim piedāvājumu. Lai tas būtu operatīvi atsūtiet sava skaitītāja fotogrāfiju uz e-pastu.

Par to kā novērtēt ēkas apkures regulēšanu. Energodati.lv bloga ierakstā šeit: https://www.energodati.lv/2021/03/02/kas-ir-l-100-km-ekam/.

energodati-pieslegt-siltuma-skaititaji

Pieslēdziet sensorus un detektorus energodati.lv platformai

Risinājums mūsdienīgai pārvaldībai, energoefektivitātei un ilgtspējai

Dati vienā platformā

Dodiet saviem datiem pievienoto vērtību. Plašas iespējas automātiskai datu analīzei. Tā ir augstāka līmeņa analīze sensoru un detektoru datus apvienojot ar enerģijas patēriņu, nostrādātajām stundām, saražoto produkcijas daudzumu u.c.

Attālināts datu monitorings

Brīvi veidojams infopanelis aktuālo datu vizualizacijai, vēturisko datu arhīvs. Pieejama datu nolasīšana paralēli no esošajām sistēmām. Datu savākšana ar radio vai kabeļu sistēmām. Atbalstam Sigfox un LoRa tehnoloģijas.

Brīdinājumi e-pastā vai sms

Energodati.lv lietotāji paši var pievienot papildus sitēmas lietotājus un brīdinājumu saņēmējus. Ievadot e-pastu vai tālruņa numuru sistēma izstūtīs brīdinājumus, kad nolasītie dati būs ārpus normas robežām.

Piemeklēsim Jūsu situācijai labāko un atbilstošāko variantu

Bloga raksti

Par energoefektivitāti un plašajām energodati.lv platformas iespējām

Back To Top