skip to Main Content
fons-2
Iekšējie kontrolskaitītāji

Attālinātā elektrības skaitītāju nolasīšana. Šis risinājums paredzēts skaitītajiem, kas izveitoti aiz Sadales Tīkls uzskaites. Piedāvājam 2 variantus attālinātai datu nolasīšanai:

A) “Dari pats monitorings” ar pulsa uzskaites moduli, sīkāk šeit.

B) Skaitītāju ar komunikāciju (M-bus, Modbus, DLMS u.c.) pieslēgšana pie datu logera. Atsūtiet objektā uzstādīto skaitītāju fotogrāfijas un mēs noteiksim kā tos pieslēgt. Vislabāk ja skaitītajiem ir M-bus vai Modbus komunikācija. Savienojot komunikācijas kabeļus un pieslēdzot tos pie datu logera ātri un ērti var iegūt attālinātu skaitītāju nolasīšanas sistēmu.

Piedāvājam arī radio nolasīšanas sistēmas. Piedāvājam izmantot M-bus -> LoRa pārejas moduļus.

Piedāvājam nolasīt arī tīkla analizātorus Lumel, Circutor, Janiza u.c.

Energodati.lv platforma pielāgota norēķinu vajadzībai. Mums ir pieredze lielveikalos, biroju ēkas. Energodati.lv ir universāls API modulis, datu padošanai uz norēķinu sistēmām.

Rūpnīcās ļoti plaši izmanto iekšējos kontrolskaitītājus procesu kontrolei, pašizmaksas aprēķinam, energopārvaldībai utt. Energodati.lv ir īpaši moduļi efektivitātes uzraudzībai (KPI), bilancēm, iespējas sadalīt uzskaites pa grupām, objektiem un ēkām.

 

ABB elektrības skaititaju attalinata nolasisana

Pieslēdziet sensorus un detektorus energodati.lv platformai

Risinājums mūsdienīgai pārvaldībai, energoefektivitātei un ilgtspējai

Dati vienā platformā

Dodiet saviem datiem pievienoto vērtību. Plašas iespējas automātiskai datu analīzei. Tā ir augstāka līmeņa analīze sensoru un detektoru datus apvienojot ar enerģijas patēriņu, nostrādātajām stundām, saražoto produkcijas daudzumu u.c.

Attālināts datu monitorings

Brīvi veidojams infopanelis aktuālo datu vizualizacijai, vēturisko datu arhīvs. Pieejama datu nolasīšana paralēli no esošajām sistēmām. Datu savākšana ar radio vai kabeļu sistēmām. Atbalstam Sigfox un LoRa tehnoloģijas.

Brīdinājumi e-pastā vai sms

Energodati.lv lietotāji paši var pievienot papildus sitēmas lietotājus un brīdinājumu saņēmējus. Ievadot e-pastu vai tālruņa numuru sistēma izstūtīs brīdinājumus, kad nolasītie dati būs ārpus normas robežām.

Piemeklēsim Jūsu situācijai labāko un atbilstošāko variantu

Bloga raksti

Par energoefektivitāti un plašajām energodati.lv platformas iespējām

Back To Top