skip to Main Content
fons-2
Kā pieslēgt gāzes skaitītājus?

Gāzes skaitītāju attālinātai nolasīšanai piedāvājam 3 variantus:

A) “Dari pats monitorings” mazajiem gāzes skaitītājiem ar impulsu

B) Gaso datu integrācija objektiem ar viedajiem skaitītājiem

C) Gāzes skaitītāja ar korektoru pieslēgšana pie datu logera

“Dari pats” attālinātais gāzes skaitītāja monitorings

Pasūtot pulsu lasīšanas iekārtu saņemsi to pakomātā jau ieslēgtu. Mājās iekārta jāpievienot skaitītājam un jāuzstāda Energodati.lv platformā pulsa vērtība. Esam izveidojuši viegli saprotamu iesatījumu sadaļu, kurā jāieraksta cik šobrīd rāda skaititājs uz ekrāna un pulsa vērtība. Attālinātā gāzes skaitītāja nolasīšana gatava. Klasiskam mājas skaitītājam 1 pulss ir 0,01 mᶟ gāzes. Ir iespēja arī automātiski nosūtīt skaitītāja rādījumus uz Gaso.

Pieejami gatavi moduļi, kurus pievieno skaitītājam, bet šo uzdevumu var veikt ar pašapkalpošanās pulsu skaitīšanas ierīci. Piemēram vasarā, kad gāze netērējās var ierīci pievienot citam skaitītājam.

Gaso viedā skaitītāja datu integrācija

Lielajos objektos Gaso ir uzstādijuši savu viedos skaitītājus. Sazinieties ar mums un palīdzēsim izveidot datu plūsmu no Gaso datubāzes uz Energodati.lv sistēmu.

Gāzes skaitītāja ar korektoru pieslēgšana pie datu logera

Atsūtiet sava skaitītaja fotogrāfiju uz info@energodati.lv un mēs sagatavosim piedāvājumu. Ir dažādas nianses vai tas ir kontroles skaitītājs vai komercuzskaitei paredzētais. Pērkot jaunu korektoru un gāzes skaitītāju varam ieteikt tādu modeli, kurā var ievietot SIM karti un uzreiz ieslēgt datu plūsmu uz energodati.lv sistēmu.

Sigfox gas meter remote reading
Attalinata gazes skaititaju nolasisana

Pieslēdziet sensorus un detektorus energodati.lv platformai

Risinājums mūsdienīgai pārvaldībai, energoefektivitātei un ilgtspējai

Dati vienā platformā

Dodiet saviem datiem pievienoto vērtību. Plašas iespējas automātiskai datu analīzei. Tā ir augstāka līmeņa analīze sensoru un detektoru datus apvienojot ar enerģijas patēriņu, nostrādātajām stundām, saražoto produkcijas daudzumu u.c.

Attālināts datu monitorings

Brīvi veidojams infopanelis aktuālo datu vizualizacijai, vēturisko datu arhīvs. Pieejama datu nolasīšana paralēli no esošajām sistēmām. Datu savākšana ar radio vai kabeļu sistēmām. Atbalstam Sigfox un LoRa tehnoloģijas.

Brīdinājumi e-pastā vai sms

Energodati.lv lietotāji paši var pievienot papildus sitēmas lietotājus un brīdinājumu saņēmējus. Ievadot e-pastu vai tālruņa numuru sistēma izstūtīs brīdinājumus, kad nolasītie dati būs ārpus normas robežām.

Piemeklēsim Jūsu situācijai labāko un atbilstošāko variantu

Bloga raksti

Par energoefektivitāti un plašajām energodati.lv platformas iespējām

Back To Top