skip to Main Content
fons-2
Dažādi gaisa kvalitātes sensori

Telpu gaisa kvaitāti var mērīt arī ar putekļu, organisko savienojumu sensoriem (TVOC, VOC). Piedāvājam somijas firmas connectedbaltics sensorus. Piedāvājumā ir atsevišķi sensori putekļu daļiņām, organisko savinojumu mērīšanai. Energodati.lv var uzstādīt normālās robežas. Pārsniedzot min., maks. vērtības sistēma izsūtīs brīdinājumus uz sms vai e-pastu. Platformā energodati.lv arī var aplūkot vēsturiskos datus, vai izveidot infopaneli (dashboard), kuru izmantot datu atspoguļošanai.

 

Connected-AirWits-TVOC

Pieslēdziet sensorus un detektorus energodati.lv platformai

Risinājums mūsdienīgai pārvaldībai, energoefektivitātei un ilgtspējai

Dati vienā platformā

Dodiet saviem datiem pievienoto vērtību. Plašas iespējas automātiskai datu analīzei. Tā ir augstāka līmeņa analīze sensoru un detektoru datus apvienojot ar enerģijas patēriņu, nostrādātajām stundām, saražoto produkcijas daudzumu u.c.

Attālināts datu monitorings

Brīvi veidojams infopanelis aktuālo datu vizualizacijai, vēturisko datu arhīvs. Pieejama datu nolasīšana paralēli no esošajām sistēmām. Datu savākšana ar radio vai kabeļu sistēmām. Atbalstam Sigfox un LoRa tehnoloģijas.

Brīdinājumi e-pastā vai sms

Energodati.lv lietotāji paši var pievienot papildus sitēmas lietotājus un brīdinājumu saņēmējus. Ievadot e-pastu vai tālruņa numuru sistēma izstūtīs brīdinājumus, kad nolasītie dati būs ārpus normas robežām.

Piemeklēsim Jūsu situācijai labāko un atbilstošāko variantu

Bloga raksti

Par energoefektivitāti un plašajām energodati.lv platformas iespējām

Back To Top