skip to Main Content
fons-2
Diferenciālās temperatūras sensori apkurei un dzesēšanai

Dažreiz mūsu klienti vēlās uzstādīt siltuma un dzešānas sistēmā kontrolskaitītājus. To datus attēlojam sistēmā kā enerģiju, siltumnesēja daudzumu un turpgaitas/atgaitas temperatūru. Tomēr dažreiz sistēmu ieregulēšanai un monitoringam pietiek tikai ar turpgaitas un atgaitas temperatūru. Piedāvājam čehu firmas simplehw sensorus.

Piemērā sensors mēra aukstā un karstā ūdens temperatūru izlietnei. Senors darbojas uz bateriju un to iespējams uzstādīt dažādos veidos. Varam piegādāt sensorus ar dažāda tipa kabeļiem. Iegremdēšanai cauruļvadu kabatās, zem izolācijas vai tieši uz caurules.

SimpleIndustry Double Precise External Temperature on Cables

Energodati.lv nosūta trauksmes signālus uz sms vai e-pastu, ja temperatūras mērījumi iziet no uzstādītājām robežām.

energodati turpgaita atgaita

Pieslēdziet sensorus un detektorus energodati.lv platformai

Risinājums mūsdienīgai pārvaldībai, energoefektivitātei un ilgtspējai

Dati vienā platformā

Dodiet saviem datiem pievienoto vērtību. Plašas iespējas automātiskai datu analīzei. Tā ir augstāka līmeņa analīze sensoru un detektoru datus apvienojot ar enerģijas patēriņu, nostrādātajām stundām, saražoto produkcijas daudzumu u.c.

Attālināts datu monitorings

Brīvi veidojams infopanelis aktuālo datu vizualizacijai, vēturisko datu arhīvs. Pieejama datu nolasīšana paralēli no esošajām sistēmām. Datu savākšana ar radio vai kabeļu sistēmām. Atbalstam Sigfox un LoRa tehnoloģijas.

Brīdinājumi e-pastā vai sms

Energodati.lv lietotāji paši var pievienot papildus sitēmas lietotājus un brīdinājumu saņēmējus. Ievadot e-pastu vai tālruņa numuru sistēma izstūtīs brīdinājumus, kad nolasītie dati būs ārpus normas robežām.

Piemeklēsim Jūsu situācijai labāko un atbilstošāko variantu

Bloga raksti

Par energoefektivitāti un plašajām energodati.lv platformas iespējām

Back To Top