skip to Main Content
fons-2
CO2 mērītājs - gaisa kvalitātes sensors

 

Cilvēkam ir noderīgs svaigs gaiss. CO2 koncentrācija telpā to lieliski raksturo. Energodati.lv palīdzēs izmērīt, parādīt un izsūtīt atgādinājumu ieslēgt ventilāciju vai atvērt logus. Tieši tā! Izsūtīt brīdinājumus! Tas arī ir lielākais šī sensora trumpis. Piespiest darbiniekus vai mājiniekus skatīties sensora ekrānā ir grūtāk, kā pašu telefonā. Energodati.lv izsūta sms un e-pastus, Energodati.lv ir ļoti viegli pievienot brīdinājumu sānēmēju e-pastus un telefona numurus.

Pircēju ērtībām izveidots i-veikals www.iCO2.lv, kurā ērti un ātri iegādāties sensorus. Sākot ar 1 gab.

Energodati.lv grafiku sadaļā varēsi aplūkot CO2 līmeņa vēsturi. Piemēram, pirmdienu rītos ilgi vēdināt biroja vai bērnudārza telpas nav nepieciešams. Atrodi optimālo vēdināšanas režīmu pasekojot līdzi līknēm.

Energodati.lv izsūta trauksmes, gan par pārsniegumiem, gan pārāk zemiem rezultātiem. Mērījumam atgriežoties normālajā līmenī, pienāks e-pasts ar datiem, ko rāda sensors. Tādā veidā klienti ir informēti par trauksmēm paskatoties vien e-pastā un uzreiz redzot arī sensora datus. Energodati.lv var izsūtīt brīdinājumus neierobežotam saņēmēju skaitam.

Mērījumu rezultātus var redzēt Energodati.lv infopanelī (dashboard). Šajā CO2 sensorā ir iebūvēts arī temperatūras un mitruma sensors. Atceries, ka pārlieku ražīga ventilācija izžāvē telpas gaisu. Laba ventilācijas sistēma uzturēs balansā gan telpas mitrumu, gan CO2. Labs mitrums cilvēkam ir starp 30-60 % (relatīvais mitrums), CO2 līmenim nevajadzētu pārsniegt 1000 ppm.

Radio internets, jeb lietu internets sigfox, attīstās. Tur, kur nav zona ir iespēja uzstādīt istabas antenu izveidojot sigfox zonu. Šobrīd zona ir Rīgas apkārtnē (50-80 km), Valmierā, Liepājā, Ventspilī, Jēkabpilī, Daugavpilī. Tātad pasūtot sensoru, nosūtīsim Jums to, pievienotu Energodati.lv portālam. Izņem no kastes un lieto!

Telpu sensori komplektā ar Energodati.lv siltuma skaitītāju datu monitoringu ir labs rīks, kā iegūt labāku mikroklimatu telpās, sabalansēt izdevumus enerģijai, motivēt servisa cilvēkus regulēt labāk.

Energodati.lv lietotāji var pievienot neierobežotu daudzumu brīdinājumu saņēmējus. Tie saņems sms uz telefonu vai e-pastu, ja mērījumi izies no uzstādītajām robežām.

Piedāvājam somu firmas Connectedinventions izstrādātos CO2 sensoru, kas darbojas uz baterijām 5 – 10 gadus. Baterija ir maināma! Sensors datus automātiski pārsūta uz Energodati.lv caur radio lietu internetu Sigfox. Senors vienkārši strādā, sūta datus un dati saglabājas mākonī visu laiku.

P. S. Speciālisti ir atzinuši, ka C-19 vīruss izplatās ar aerosolu. Tātad ja telpās ir labs CO2, tad vīrusam ir mazāka iespēja aplipināt citus, “lidojot” kopā ar izelpas aerosolu.

P.S.S. Sīkāk par Sigfox Latvijā lasi šeit.

Pieslēdziet sensorus un detektorus energodati.lv platformai

Risinājums mūsdienīgai pārvaldībai, energoefektivitātei un ilgtspējai

Dati vienā platformā

Dodiet saviem datiem pievienoto vērtību. Plašas iespējas automātiskai datu analīzei. Tā ir augstāka līmeņa analīze sensoru un detektoru datus apvienojot ar enerģijas patēriņu, nostrādātajām stundām, saražoto produkcijas daudzumu u.c.

Attālināts datu monitorings

Brīvi veidojams infopanelis aktuālo datu vizualizacijai, vēturisko datu arhīvs. Pieejama datu nolasīšana paralēli no esošajām sistēmām. Datu savākšana ar radio vai kabeļu sistēmām. Atbalstam Sigfox un LoRa tehnoloģijas.

Brīdinājumi e-pastā vai sms

Energodati.lv lietotāji paši var pievienot papildus sitēmas lietotājus un brīdinājumu saņēmējus. Ievadot e-pastu vai tālruņa numuru sistēma izstūtīs brīdinājumus, kad nolasītie dati būs ārpus normas robežām.

Piemeklēsim Jūsu situācijai labāko un atbilstošāko variantu

Bloga raksti

Par energoefektivitāti un plašajām energodati.lv platformas iespējām

Back To Top