skip to Main Content
fons-2
Kā pieslēgties, lai datus ievadītu ar roku?

Pilnīgi bez mūsu iesaites rokas ievades datu formas ir aktīvas tiem klientiem, kuri aktivizē Sadales Tīkls datu importu. Sazinieties ar mums lai lietotu sistēmu tikai ar rokas ievades datiem.

Esošajiem klientiem ir neierobežotas iespējas ievadīt datus ar roku. Energodati.lv platformā ir iespēja augšuplādēt excel failu ar minūšu, stundu, dienu, mēnešu datiem. Klients var izvēlēties vai ievadīt skaitītāju rādījumus vai patēriņus. Ir pieejama arī vienkārša rokas ievades datu forma, izvēlies datumu no un līdz un ievadi patēriņu.

Platformā pieejama arī ietekmējošo faktoru ievades forma. Iespējams reģistrēt autoparka nobrauktos km, persināla nostrādātās stundas, saražotās produkcijas daudzumu u.c.

Šādu sistēmas funkcionalitāti bieži izmanto servisa organizāciju pārstāvji, kuri fiziski regulē un uzlabo sistēmas. Esošā objektā jau savāktos datus eksprtē uz excel un tad augšuplādē Energodati.lv platformā.

Nākamais solis ir automatizēt datu ievadi no esošajām sistēmām. Mums ir pieredze integrēt datus no BMS (VAS) un SCADA sistēmām.

Energodati sakuma ekrana paraugs ed

Pieslēdziet sensorus un detektorus energodati.lv platformai

Risinājums mūsdienīgai pārvaldībai, energoefektivitātei un ilgtspējai

Dati vienā platformā

Dodiet saviem datiem pievienoto vērtību. Plašas iespējas automātiskai datu analīzei. Tā ir augstāka līmeņa analīze sensoru un detektoru datus apvienojot ar enerģijas patēriņu, nostrādātajām stundām, saražoto produkcijas daudzumu u.c.

Attālināts datu monitorings

Brīvi veidojams infopanelis aktuālo datu vizualizacijai, vēturisko datu arhīvs. Pieejama datu nolasīšana paralēli no esošajām sistēmām. Datu savākšana ar radio vai kabeļu sistēmām. Atbalstam Sigfox un LoRa tehnoloģijas.

Brīdinājumi e-pastā vai sms

Energodati.lv lietotāji paši var pievienot papildus sitēmas lietotājus un brīdinājumu saņēmējus. Ievadot e-pastu vai tālruņa numuru sistēma izstūtīs brīdinājumus, kad nolasītie dati būs ārpus normas robežām.

Piemeklēsim Jūsu situācijai labāko un atbilstošāko variantu

Bloga raksti

Par energoefektivitāti un plašajām energodati.lv platformas iespējām

Back To Top