skip to Main Content
fons-2
Neste

2021. gadā Neste Latvijā atklāja pašapkalpošanās veikalus. Veikali darbojās bez personāla klātbūtnes. Veikalos var iegādāties kafiju, saldējumu, maizītes un atdzesētus dzērienus. Pārtikas kvalitātes nodrošināšanai klients seko līdzi produkcijas temperatūrai. Energodati.lv nodrošina temperatūras monitoringu ledusskapjos, saldētāvās un telpā. Klients pat izvēlējies monitrēt kafijas piena temperatūru! Risinājums ir bezvadu un balstīts uz IoT mērītājiem. Katrā veikalā ir izvietoti vairāki sensori, kas nepārtraukti pārraida datus uz Energodati.lv platformu. Mērījumiem ir uzliktas robežas un klienta personāls saņem sms un e-pastus ar brīdinājumiem.

Droši dodies uz Neste veikaliem, kafija laba, piens svaigs ar garantiju. Uzraugam temperatūru 24/7.

Sīkāk par izmantotajiem mērītājiem šeit.

Neste IoT temperature monitoring
Neste IoT Latvia

Pieslēdziet sensorus un detektorus energodati.lv platformai

Risinājums mūsdienīgai pārvaldībai, energoefektivitātei un ilgtspējai

Dati vienā platformā

Dodiet saviem datiem pievienoto vērtību. Plašas iespējas automātiskai datu analīzei. Tā ir augstāka līmeņa analīze sensoru un detektoru datus apvienojot ar enerģijas patēriņu, nostrādātajām stundām, saražoto produkcijas daudzumu u.c.

Attālināts datu monitorings

Brīvi veidojams infopanelis aktuālo datu vizualizacijai, vēturisko datu arhīvs. Pieejama datu nolasīšana paralēli no esošajām sistēmām. Datu savākšana ar radio vai kabeļu sistēmām. Atbalstam Sigfox un LoRa tehnoloģijas.

Brīdinājumi e-pastā vai sms

Energodati.lv lietotāji paši var pievienot papildus sitēmas lietotājus un brīdinājumu saņēmējus. Ievadot e-pastu vai tālruņa numuru sistēma izstūtīs brīdinājumus, kad nolasītie dati būs ārpus normas robežām.

Piemeklēsim Jūsu situācijai labāko un atbilstošāko variantu

Bloga raksti

Par energoefektivitāti un plašajām energodati.lv platformas iespējām

Back To Top